Izejam tautās

Mārtiņš B. ir pacenties un izveidojis publisku mājaslapu iekš www.flashmob.lv/eclipse, kurā centīsimies pastāstīt kas esam, ko daram utml., lietojot daudz literārāku valodu kā šajā emuārā. Vēl gan lapa ir tapšanas stadijā, tādēļ lūdzu nedusmoties, ka kaut kas nestrādā.

Šorīt no rīta nosūtīju uz LETU preses relīzi. Biju cerējusi uz kādu drukāto mediju interesi, bet pirmie zvanītāji bija LTV rīta raidījums, kuri vēloties izveidot sižetiņu par mums. Protams, ka piekritu - publicitāti mums vajag kā ēst, ja ņem vērā, ka pēdējo mēnesi esmu meklējusi visādas idejas sponsoru piesaistei, īpaši jau cilvēku, kas varētu doties līdzi un uztaisīt smuku videomateriālu par ekspedīciju. Tā nu tika sarunāts pēc pāris dienām atdzīt Betiju no Jelgavas uz Rīgu un mūs visus kopā safilmēt - vismaz maziņš videosižetiņš :). Ja videoklipiņš būs dabūjams LTV mājaslapā, tad noteikti ieliksim saiti arī šeit.

Ieinteresējās arī portāls www.latviesi.com - resurss latviešie ārzemēs un visiem kas ar šo tautas daļu saistīti. Ir cerība, ka tur mūs varētu pamanīt kāds naudīgs ārzemju latvietis vai citādi atbalstīt ieinteresēti ļaudis.

Tagad nodarbošos ar tāmes sastādīšanu. Šobrīd ir zināms tikai tas, ka uz benzīnu vien šajos 11000 kilometros izies ap 1000Ls uz katru mašīnu. Vēl eļļa, citi mašīnai piederoši bleķi, šķidrumi un pakalpojumi (piemēram viņzemju OCTAs, potenciālie remonti), ēdamais pašiem, vīzas, atļaujas utt, utjp…

5 Responses to “Izejam tautās”

 1. Anonymous Says:

  Tīri intereses pēc - kādā sakarā jālien pa avīzēm?
  UDS piemeties?

 2. Agzas Says:

  kā jau rakstā minēju - jo vairāk cilvēku par mums zinās, jo tas ir interesantāk potenciālajiem atbalstītājiem - viņi taču arī grib parādīt sevi sakarā ar šo

 3. Anonymous Says:

  Oj, sanāk ka jūs jau sev uzmanību nemaz nepievēršat - komedianti. Tas taču nav naudas taisīšanas pasākums? Braucat sava prieka pēc, bet ja nav naudas tad nav jābrauc. Es arī daudz ko gribētu - vai tagad man jālien avīzēs lai man visi palīdz?

 4. Agzas Says:

  Arī ja nav naudas, var braukt :) Tas viss atkarīgs no tā, kādas cilvēkam prioritātes. Ja gribam braukt, kaut arī nepietiek naudas - jāmeklē citi veidi. Taču cien. anonīmajam komentētājam neviens nespiež līst avīzēs vai braukt kaut kur bez naudas.

 5. Anonymous Says:

  Bērnišķīgas atbildes - cerams ka tās piesaistīs potenciālos plānprātiņus, kas vēlas finansēt jūsu idejas.

Leave a Reply

Please leave these two fields as-is: