Sveika Gauja, Sirdarja un Amudarja

Esiet sveicināti šajā multiblogā par vienu avantūru, kas tiek plānota nākamajā vasarā. Ideja ir doties aptuveni 3 nedēļu ilgā ceļojumā uz brālīgajām kaimiņu republikām, konkrēti divām - Krieviju un Kazahstānu. Pasākums veikli maskējas aiz izkārtnes “Pilna saules aptumsuma novērošana Novosibirskā”, bet tā pavisam nejauši ietver dažu objektu apskati Arāla jūrā, Kazahstānas stepēs un civilizācijas objektos un tamlīdzīgas darbības Krievijas teritorijā. Vēl izskatās, ka arbūzu sezona jau varētu būt sākusies.

Šodien bija kopā sanākuši cilvēki, kas aktīvāk par to pasākumu interesējās un bez visādām muļķīgām sarunām nosprieda, ka:

  • Būs dārgi
  • Būs skarbi
  • Būs liela dimba
  • Šie vārdi skan kā mūzika

Tālākais pasākuma plāns ir līdz pavasarim nodarboties pārsvarā ar gurķa rullēšanu un industriālo izlūkošanu. Pavasarī tiktu veiktu sagādes darbi. Bet sausiņus jau var sākt kaltēt tagad. Interesi par pasākumu vairāk vai mazāk izrāda kādi 20+ cilvēki. Optimāli šāds skaits ari varētu būt. Ir informācija, ka Novosibirskā varētu būt vēl kāda Latvijas ekspedīcija.

Šo blog-notu rakstīs vēl arī citi ļauži. Ļoti iespējams, ka viņu sarakstu var redzēt kreisajā malā. Man tika piedāvāts viedoklis šo te visu rakstīt angļu valodā. No vienas puses, nebūtu nekāda vaina - ieliktu vēl Google Adsense reklāmas un ekspedīcijai sanāktu pāris arbūzu un raudzēts kamieļmātes piens. Es gan domāju, ka jāraksta latviski. Un gan jau kādu ierakstu varēs ievietot arī ekspedīcijas laikā - internets taču būs kaut kur. No drošiem avotiem zināms, ka pāris mazākās Kazahstānas mazpilsētās tāds ir.

Starp citu, vai kāds nezina, vai Baikonurā var akreditēties kā blogeris?

Tags: , , , , ,

One Response to “Sveika Gauja, Sirdarja un Amudarja”

  1. john bircher Says:

    Because of reading your blog, I decided to create my own. I had never been interested in keeping a blog until I saw how interesting yours was, then I was inspired!

Leave a Reply

Please leave these two fields as-is: