Par mums

AgzasAgnese Zalcmane / Agzas (24). Agnese ir lieliska organizatore – viņa organizē pat ekskursijas pa zvaigznājiem, tādēļ neliela izbrauciena noorganizēšana uz kaimiņzemi nesagādā viņai īpašas grūtības. Brīvajā laikā aizraujas ar zvaigznēm, mūziku un dejām, pēdējā laikā bez dejām nav iedomājama pat viena nedēļa. Tālajā ceļā nevienam nav jāsatraucas par garlaicību vai ilgstošiem klusuma brīžiem, jo Agnese ir lielisks sarunu biedrs, ar kuru var apspriest jebkuru aktuālu tēmu, un pajokot gan datoriķiem vien saprotamā veidā, gan populārzinātniskā. Neviens laika periods Agnesei nav par īsu lai paspētu paveikt gan lielus gan mazus darbus, nekas nepaliek nepadarīts… dzīvo pēc principa “visu jāpaspēj, gan jau kapā izgulēsies”. Uz viņu var paļauties, jo viņa pilda solījumus. Agnese ir emocionāli spēcīgs cilvēks, bet arī tādiem cilvēkiem ir nepieciešams mīļums ik pa brīdim, lai nākamajā dienā tie atkal celtos un paveiktu neiedomājami lielas lietas. Agnese prot būt ļoti labs draugs.

zetinjaLiene Rieksta / Zetinja (22). Ļoti aktīvs un patstāvīgs cilvēks. Piedalās visādos astronomiskos pasākumos, astronomijas nometnēs, palīdz lasīt lekcijas Jauniešu astronomijas klubā. Šobrīd strādā par datu bāzu administratoru, mācījās LU PPF datoriķos, tad RTU datoriķos, bet nepatika, plāno mācīties atkal LU datoriķos. Piedalās trakos un mazāk trakos pasākumos, dodas pārgājienos, ir ar mieru Jaungada naktī gulēt laukā, teltī. Viņai patīk mašīnas, īpaši jau viņas pirmais auto — bobiks, kuru viņa nokristīja par Betiju. Tomēr citādi šobrīd gatavojas autovadītāja eksāmenam un domā par Saab. Patīk dejot, spēlēt galda spēles. Viņa ir arī 2007. gada Latvijas čempione galda spēlē Katanas ieceļotāji. Viens no pārējiem ekspedīcijas dalībniekiem par viņu saka “meitēns ar nenormālu domāšanu”. Tā arī ir un visvairāk tas parādās tajā, ko viņa paspēj izdarīt un sasniegt.

papuass Mārtiņš Bruņenieks / Papuass (24). Cilvēks, kurš nebaidās un nevairās smaga darba. Censonis, kurš ir panācis daudz un daudzus. Skrien, lec, ķer, met. Dažreiz paklūp, dažreiz nokrīt, noneķer, aizmet garām, toties ceļas augšā un mēģina vēlreiz. :) Kaislīgs Tērvetes alus piekritējs (tātad – alus pazinējs). Aizraujas ar fotografēšanu, dažkārt aplūko meitenes tikai caur objektīvu, aizmirstot, ka ar viņām var arī sarunāties tāpatās.
cu Pēteris Caune / cu (24). Dzimtā puse Valmiera, izmācījies fizmatos datoriķos, interneta dienasgrāmatā monkeyseemonkeydo.lv raksta par riteņbraukšanas piedzīvojumiem un foto eksperimentiem. Gīks, patīk ķimerēties un visu ko darīt pašam. Interesējas par mērkaķu lietām, ar lielu prieku labo citu cilvēku valodas kļūdas, lieto Ubuntu Linux un piedalās arī tā tulkošanā latviski.
tips Salvis Bēteris / tips (25). Vienkāršs, taču ambiciozs. Būs, iespējams, visskaļākais dalībnieks šajā pasākumā un noteikti uzstādīs labāko ātrumu un izgriezīs vismaz vienu saulīti ar bobi. Pēc profesijas Oracle programmētājs, taču lieliski orientējas auto tehnikā — kā ar zināšanām, tā arī praktiski. Amatieru autosacīkšu dalībnieks, kuras, starp citu, pagājušo gadu vinnēja. Ar dejošanas iemaņām noteikti iepriecinās ekspedīcijas meitenes tumšajos vasaras vakaros un, iespējams, arī puišus, kad salabos noplīsušu bobi ceļa malā.vika Viktorija Eksta / Vika (21). Viņa vienmēr izdomās kaut ko ko darīt, kaut ko, ko pētīt, kaut ko par ko pasmieties. Viņa vienmēr skaļi dziedās popdziesmas, ēdīs našķus un skatīsies TV pārraides krievu valodā. Aplies virtuves galdu ar tēju un sabučos to, kas viņai patīk, vienalga, puisi vai meiteni. Viņa – Vika – ir reizēm pārsteidzoši, reizēm apbrīnojami, reizēm neizturami enerģisks cilvēkgabals, kuru grūti nepamanīt pat lielā barā. Kaut tāpēc, ka viņa visdrīzāk būs apmaldījusies, nezinās, kas īsti notiek, vai kur jābūt…, bet viņa nekad nenokautrēsies un nesamulsīs, vienkārši izdarīs visu pa savam. Galvenais, šim personāžam ir tiešām laba humora izjūta, nepiezemēts skatījums uz dzīvi un atvērtība pret apkārt notiekošo. Vikas pirmā satikšanās ar Kazahstānu bija 2007. gada rudenī, kad izpildot mīmu priekšnesumu Doma laukumā, divi puiši iemeta naudas kastītē 1500 Kazahstānas tengus, kas joprojām glabājas viņas krājkastītē.